Kontakta Oss

Kontakta Oss

Verkstadsutrustning

Besök och postadress:
Råda Mossevägen 4
531 59  Lidköping
Tel: 0510-30 16 00
e-post: info@carpart.se

Råda däckcenter

Besök och postadress:
Råda Mossevägen 4
531 59  Lidköping
Tel: 0510-244 77
e-post: ola@carpart.se


NYA TELEFONNUMMER!!

I samband med att vi har bytt växelsystem har samtliga nu ett direktnummer som gör det enkelt att nå den du söker. De tidigare numren samt mobilnummer finns fortfarande kvar en tid framöver.

Namn Befattning E-post Telefon
David Colbin VD david@carpart.se 0510-30 16 04
Claus Colbin Försäljningschef claus@carpart.se 0510-30 16 01
Göran Lindblom Servicechef goran@carpart.se 0510-30 16 09
Jens Colbin Projektansvarig jens@carpart.se 0510-30 16 03
Anki Odhe Administration info@carpart.se 0510-30 16 15
Ylva Stenberg Leverantörsfakturor ylva@carpart.se 0510-30 16 16
Sandra Lundqvist Projektcoordinator sandra@carpart.se 0510-30 16 21
Anna-Lena Heldt Servicecoordinator anna-lena@carpart.se 0510-30 16 33
Otto Colbin Serviceadministratör otto@carpart.se 0510-30 16 17
Anders Engman Innesäljare / inköp anders@carpart.se 0510-30 16 02
Roger Svensson Försäljning Sydsverige roger@carpart.se 0510-30 16 06
Mats Pantzar Försäljning Västsverige mats@carpart.se 0510-30 16 05
Kenneth Svensson Försäljning Mellansverige kenneth@carpart.se 0510-30 16 08
Tommy Pekkanen Försäljning Stockholm Mälardalen tommy@carpart.se 0510-30 16 07
Urban Nordin Reservdelar / Inneservice / Kalibrering urban@carpart.se 0510-30 16 11
Hans Gunnarsson Anskaffning servicematerial hans@carpart.se 0510-30 16 14
Clas-Håkan Roos Kalibrering clas-hakan@carpart.se 0510-30 16 18
Tony Olsson Kalibrering tony@carpart.se 0510-30 16 19
Karl-Wilhelm Colbin Inneservice / support hjulinst./kalibrering kalle@carpart.se 0510-30 16 13
Krister Lennartsson Reservdelar / Inneservice krister@carpart.se 0510-30 16 12
Rolf Sundström Närservice rolf@carpart.se 0510-30 16 29
Rrahim Prebreza Uteservice rrahim@carpart.se 0510-30 16 32
Jan Karlsson Uteservice jan@carpart.se 0510-30 16 27
Torbjörn Larsson Uteservice torbjorn@carpart.se 0510-30 16 31
Jonbjörn Hafsteinsson Uteservice jonbjorn@carpart.se 0510-30 16 28
Joakim Månfjäll Uteservice joakim@carpart.se 0510-30 16 26
Rasmus Anjemo Uteservice rasmus@carpart.se 0510-30 16 23
Sebastian Broberg Uteservice sebastian@carpart.se 0510-30 16 24
Stefan Gillgren Lager / Leverans (ank./avg.) leverans@carpart.se 0510-30 16 22
Copyright Lidköpings Carpart AB 2018. Alla rättigheter reserverade.