Kontakta oss

Namn Befattning E-post Telefon
David Colbin VD david@carpart.se 0510-30 16 04
Claus Colbin Försäljningschef claus@carpart.se 0510-30 16 01
Anders Engman Innesäljare/ Inköp anders@carpart.se 0510-30 16 02
Kristina Hyvärinen Innesäljare kristina@carpart.se 0510-30 16 35
Johan Stampfl Försäljning Sydsverige/ KAM johan.stampfl@carpart.se 0510-30 16 06
Mats Pantzar Försäljning Västsverige mats@carpart.se 0510-30 16 05
Kenneth Svensson Försäljning Mellansverige kenneth@carpart.se 0510-30 16 08
Tommy Pekkanen Försäljning Stockholm Mälardalen tommy@carpart.se 0510-30 16 07
Jens Colbin Service/Projektchef jens@carpart.se 0510-30 16 03
Anna-Lena Heldt Servicekoordinator anna-lena@carpart.se 0510-30 16 33
Hans Gunnarsson Reservdelar hans@carpart.se 0510-30 16 14
Urban Nordin Reservdelar/ Inneservice/ Kalibrering urban@carpart.se 0510-30 16 11
Johan Fredriksson Inneservice johan@carpart.se 0510-30 16 28
Viktor Karlqvist Inneservice/ Support hjulinst. viktor@carpart.se 0510-30 16 18
Rolf Sundström Närservice rolf@carpart.se 0510-30 16 29
Jan Karlsson Uteservice jan@carpart.se 0510-30 16 27
Mattias Bränfeldt Uteservice mattias@carpart.se 0510-30 16 22
Torbjörn Larsson Uteservice torbjorn@carpart.se 0510-30 16 31
Joakim Jönsson Uteservice joakim@carpart.se 0510-30 16 26
Joakim Olsson Uteservice joakim.olsson@carpart.se 0510-30 16 36
Alexander Skall Projektkoordinator/ Garantihantering alexander@carpart.se 0510-30 16 39
Rrahim Prebreza Projektledare rrahim@carpart.se 0510-30 16 32
Alexander Jonsson Projekt/ Uteservice alexander.jonsson@carpart.se 0510-30 16 34
Anton Karlsson Projekt/ Uteservice anton@carpart.se 0510-30 16 37
Rasmus Anjemo Projekt/ Uteservice rasmus@carpart.se 0510-30 16 23
Tony Olsson Kalibrering tony@carpart.se 0510-30 16 19
Urban Alexandersson Kalibrering urban.alexandersson@carpart.se 0510-30 16 25
Anki Odhe Administration/ Kundreskontra anki@carpart.se 0510-30 16 15
Ylva Stenberg Leverantörsfakturor ylva@carpart.se 0510-30 16 16
Karl Colbin Webbansvarig/ Support karl@carpart.se 0510-30 16 13
Krister Lennartsson Lager/ Leverans (ank./avg.) krister@carpart.se 0510-30 16 12
Daniel Berglund Lager/ Leverans (ank./avg.) daniel.berglund@carpart.se 0510-30 16 24
Copyright Lidköpings Carpart AB 2021. Alla rättigheter reserverade.